FAQ

Kompletní pravidla soutěže Lina – Vyhraj jiný zážitek najdete zde.

Soutěž probíhá v období od 18. 3. 2019 00:00:00 hodin do 16. 4. 2019 23:59:59 hodin. Pozor! Učtenky mužete schovávat již z 18. 2. 2019 a následně je zaregistrovat.

Soutěže se může zúčastnit každá osoba starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území České republiky, která zakoupí v období od 18. 2. 2019 do 16. 4. 2019 oplatky Lina a zaregistruje svůj nákup pomocí prvních 8 znaků z tzv. FIK kódu účtenky na stránce www.linajejina.cz.

Každý den můžete již za 1 ks zakoupené a řádně zaregistrované oplatky Lina hrát o 1x brýle s virtuální realitou Oculus Go 32 GB nebo o 10x karton oplatek Lina. Za každých 5 ks zaregistrovaných oplatek Lina pak hrajete na konci soutěže o týdenní zájezd pro 2 osoby na kosmodrom Bajkonur s účastí při skutečném startu do vesmíru v hodnotě 200.000 Kč.

Za soutěžní účtenku se považuje účtenka vystavená nejdříve ke dni 18. 2. 2019 a nejpozději ke dni 16. 4. 2019, která byla vystavena a elektronicky zaregistrována prodejcem za nákup oplatek Lina od Sedity.

 • Lina arašídová hořká 60g
 • Lina lískooříšková 60g
 • Lina mandlová 60g
 • Lina arašídová mléčná 60g

Zkontrolujte prosím následující body:

 • Zobrazuje se mi chyba “Tento kód je již registrován”. Kód je již zaregistrován, to by se stát nemělo, ale vyjímka potvrzuje pravidlo. Jiný uživatel mohl omylem zadat jiný kód a vy už nemůžete registrovat svůj kód. Který uživatel má správnou účtenku, to opravdu nevíme. Pro rychlý průběh registrace kódy ověřujeme až při nároku na výhru, věříme v poctivost všech soutěžících.
 • Zobrazuje se mi chyba “Účtenka má neplatný formát”. 8 prvních znaků, které registrujete, může obsahovat pouze čísla 0-9 a písmena A-F.
 • Zobrazuje se mi chyba “Účtenka musí obsahovat alespoň 8 znaků z FIK kódu”. Zadejte přesně 8 prvních znaků z FIK kódu, ani o jeden méně.

Soutěž se vztahuje na nákup všech druhů oplatek Lina od Sedity prodávaných na území České republiky.

Oplatky lze zakoupit v síti hypermarketů / supermarketů Albert, Billa, Globus, Kaufland, Lidl, Makro, Norma, Penny Market, Tesco a také v široké nezávislé síti prodejen po celé České republice.

Osoby mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce (např. rodiče).

Ne, soutěž je určena pouze osobám s trvalým pobytem i doručovací adresou na území České republiky.

Losování o denní výhry bude probíhat průběžně v době konání soutěže a jména výherců budou zveřejňována rovněž průběžně na stránce soutěže na záložce „Výherci“. Výherci denních losování jsou losováni vždy nejbližší následující pracovní den po ukončení řádného soutěžního dne. O případné výhře budeme výherce informovat i na jeho e-mailovou adresu nejpozději do 7 pracovních dní od příslušného losování, kdy vyhrál.

Losování o hlavní cenu proběhne po ukončení soutěže, nejpozději 17. 4. 2019.

Každý soutěžní den můžete vyhrát 1x některou z denních výher. Tzn. že následující den a novou registrací účtenky s nákupem oplatek Lina hrajete znovu a máte opět šanci na 1x denní výhru. Čím více oplatek denně zaregistrujete, tím více šancí v losovacím osudí máte.

Ano. Každý den však musíte registrovat nový nákup alespoň 1ks oplatky Lina.

Na jeden 8 místný FIK kód z účtenky můžete registrovat denně nákup maximálně 999 oplatek Lina. Tzn. že o denní výhru za daný soutěžní den jste ve slosování zařazen/-na 999 krát.

Ano. Kdykoliv vás můžeme, v případě, že vyhrajete některou z výher, požádat o její zaslání a kontrolu, zda-li všechny údaje na vaší účtence odpovídají skutečnosti.

Abychom mohli ověřit a aktivovat váš soutěžní účet, potřebujeme ověření prostřednictvím e-mailové adresy, kterou aktivně využíváte.

Účastí v soutěži udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely uskutečnění soutěže a udělení cen, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných činnostech. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to zdarma, přímo u pořadatele soutěže.

Pokud nepotvrdíte tento nepovinný souhlas, nic se neděje. Pouze vám nebudeme moci zaslat a aktivovat vaši odměnu ve formě unikátních slevových kupónů pro nákup zboží u partnerů soutěže, kterými jsou společnosti HP Tronic Zlín, spol. s r.o. (Datart) a Asiana, spol. s r.o. (Letuška.cz).

Při přihlášení stačí požádat znovu o zaslání nového hesla na registrovaný e-mail.

Ano, osobní údaje, které nám poskytnete, jsou chráněny podle platných zákonů České republiky a nakládáme s nimi přesně dle Pravidel soutěže.

Pokud vyhrajete a budeme-li od vás požadovat nahrání vaší účtenky elektronicky, uvidíte ve svém profilu novou záložku „Přílohy“, kde budete moci svoji účtenku nahrát ve formátu datového souboru JPG, PNG nebo PDF. Nezapomeňte nahrávat jasné a čitelné kopie. Maximální velikost souboru může být 5 MB.

Pokud nebudete schopni nahrát kopii účtenky elektronicky do svého profilu, můžete ji poslat na e-mail souteze@linajejina.cz s uvedením: dne losování, ke kterému se účtenka vztahuje, svého jména a příjmení, kontaktní poštovní adresy a telefonního čísla nebo prostřednictvím doporučeného dopisu na adresu Organizátora soutěže.

Výhru vám odešleme nejpozději do 60 dní od ověření nároku na vaši výhru.

Bonusové odměny (slevové kupóny) získá každý řádně zaregistrovaný uživatel, a to ve svém soutěžním profilu, odsouhlasí-li v něm zasílání marketingových sdělení (tzv. newsletterů).

 • (1x) 100 Kč při dalším nákupu nad 1000 Kč v e-shopu na internetové stránce www.datart.cz
 • (2x) 200 Kč při dalším nákupu nad 2500 Kč v e-shopu na internetové stránce www.datart.cz
 • (1x) 500 Kč při dalším nákupu nad 6000 Kč v e-shopu na internetové stránce www.datart.cz
 • (1x) 1000 Kč při dalším nákupu nad 15000 Kč v e-shopu na internetové stránce www.datart.cz
 • (1x) 500 Kč / osoba při dalším nákupu zájezdu po Evropě při telefonické nebo e-mailové objednávce nebo vyplněním poptávkového formuláře na internetové stránce www.letuska.cz
 • (1x) 2000 Kč / osoba při dalším nákupu zájezdu do exotické destinace (mimo Evropu) při telefonické nebo e-mailové objednávce nebo vyplněním poptávkového formuláře na internetové stránce www.letuska.cz

Abychom vám mohli aktivovat slevové kupóny s unikátními kódy pro nákup zboží, musíte nám buď při registraci nebo kdykoliv během soutěže potvrdit souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Ideálně během pracovní doby ve všední dny od 9.00 do 17.00 hodin prostřednictvím zpráv na našem profilu facebook.com/linajejina, případně e-mailem na info@linajejina.cz.

Partneři soutěže

Veverčák